PROJEKTY

Projekty_RESTART ZAWODOWY

grafika przedstawia Znak Funduszy Europejskich złożonego z symbolu graficznego oraz nazwy Fundusze Europejskie Programu Regionalnego,  Znak barw Rzeczypospolitej Polskiej składającego się z symbolu graficznego oraz nazwy Rzeczpospolita Polska,  herb województwa świętokrzyskiego, Znak Unii Europejskiej składający się z flagi UE,  napisu Unia Europejska i nazwy Europejski Fundusz Społeczny

„RESTART ZAWODOWY ”

Projekt dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego.

Projekt realizowany na podstawie umowy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Projekt „RESTART ZAWODOWY” jest realizowany przez Grupę Doradczą Projekt Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-436, ul. Sokołowskiego 6 będącą Liderem Projektu w partnerstwie z Zarządzanie i Projekty Katarzyna Romańska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 31-444, ul. Śliczna 30c/3 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa RPSW.10.00.00 Otwarty rynek pracy, Działanie RPSW.10.02.00 Działania na rzecz podniesienia aktywności zawodowej osób powyżej 29, Poddziałanie RPSW.10.02.01 Wsparcie aktywności zawodowej osób powyżej 29 roku życia pozostających bez zatrudnienia (projekty konkursowe) na podstawie umowy nr RPSW.10.02.01-26-0045/19-00 z dnia 12 lipca  2019 r. zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Projekt „Restart zawodowy” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020.

 

Wartość projektu 996 820,80 zł, w tym wkład Funduszy Europejskich wynosi 807 797,68 zł.

 

OKRES REALIZACJI PROJETU: Projekt będzie realizowany w okresie od 01 września 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. na terenie województwa świętokrzyskiego.

 

UCZESTNICY PROJEKTU: do udziału w projekcie zapraszamy osoby w wieku 30 lat i więcej WYŁĄCZNIE DŁUGTORWALE BEZROBOTNE (tj. nieprzerwanie od 12 miesięcy) zamieszkujące na terenie województwa świętokrzyskiego.

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NASTEPUJĄCYCH BEZPŁATNYCH FORMACH WSPARCIA PRZEWIDZIANYCH W PROJEKCIE:

 

- Indywidualne Poradnictwo Zawodowe

 

- szkolenie zawodowe „POMOC KUCHENNA-KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII” dla 24 osób (2 x 12 osób) – szkolenie 160 godz.

 

- szkolenie zawodowe „PRAWO JAZDY KAT. C, C+E+KWPC” wraz ze sfinansowaniem kosztów egzaminów państwowych (2 x 12 osób)

 

- staże zawodowe 3-miesięczne dla Uczestników szkoleń zawodowych,

 

- pośrednictwo pracy

 

WSPARCIE FINANSOWE DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU:

- stypendia stażowe,

- stypendia szkoleniowe,

- zwrot kosztów dojazdu na poradnictwo, szkolenia, staże,

i inne.

 

 

LICZBA MIEJSC W PROJEKCIE JEST OGRANICZONA.

 

REKRUTACJA DO PROJEKTU BĘDZIE PROWADZONA WYŁĄCZNIE W TRAKCIE DWÓCH TUR REKRUTACJI.

 

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 20 listopada br.  rozpoczęła się II TURA rekrutacji do projektu RESTART ZAWODOWY dla długotrwale bezrobotnych mieszkańców woj. świętokrzyskiego w wieku powyżej 30 roku życia.

Rekrutacja prowadzona będzie do 20 grudnia 2019 r. włącznie lub do wyczerpania miejsc, których liczba jest ograniczona.

Informujemy, iż jest to OSTATNIA TURA NABORU W PROJEKCIE.

 

II TURA REKRUTACJI: XI- XII 2019 r. dotyczyć będzie rekrutacji na szkolenia:

 

- 12 osób na szkolenie: „POMOC KUCHENNA-KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII”

- 12 osób na szkolenie: „PRAWO JAZDY KAT. C, C+E+KWPC”

 

 

UWAGA! Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu „PRAWO JAZDY KAT. C, C+E+KWPC” muszą posiadać czynne prawo jazdy Kat. B.

 

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziecie Państwo w REGULAMINIE REKRUTACJI I REALIZACJI dostępnym poniżej.

 

Zapraszamy także do NOWEGO BIURA GDP sp. z o.o. w Kielcach:

 

BIURO PROJEKTU RESTART ZAWODOWY:

Grupa Doradcza Projekt spółka z o.o. Aleja IX Wieków Kielc 6/8, 25-516 Kielce
(I PIĘTRO, POKÓJ 8). Budynek Becher Platinum, wejście od ul. Cichej.

Biuro projektu czynne w godzinach od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku.

TELEFON: 733-844-200  

E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku problemów z odczytaniem lub zrozumieniem Regulaminu lub dokumentów rekrutacyjnych do projektu prosimy o zgłoszenie tego typu problemów na numer telefonu: 733-844-200 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu udzielenia pomocy i/lub dostosowania formy lub treści do potrzeb osoby z niepełnosprawnościami.

O naszej

Firmie

Jesteśmy firmą konsultingową istniejącą od 2007 roku.

Zajmujemy się wspieraniem instytucji publicznych oraz firm prywatnych w procesie planowania i realizowania projektów kształtujących ich rozwój gospodarczy i organizacyjny.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie pozyskiwania środków unijnych, począwszy od przeprowadzenia analizy możliwości dofinansowania, poprzez przygotowanie kompletnego projektu i wniosku aż do jego końcowego rozliczenia.  

czytaj więcej

Partnerzy z którymi

Współpracujemy

 
  • grafika przedstawia Logotyp - Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych
  • grafika przedstawia Logotyp - Urząd Pracy
  • grafika przedstawia Logotyp - partner E!volve
  • grafika przedstawia Logotyp - Organizacja Przyjazna Rodzicom